هاست لینوکس پرسرعت سی پنل

لایسنس اشتراکی دایرکت ادمین

دایرکت ادمین نام یکی از محبوب ترین کنترل پنل های سرورهای وب لینوکس است. این کنترل پنل مدیریت تمامی بخش ها را به عهده می گیرد و پیکربندی سرور را ساده تر از قبل می کند. علاوه بر آن امکان فروش هاست و فضای میزبانی و حتی نمایندگی را هم می دهد. این کنترل پنل رایگان نیست و برای نصب و استفاده از روی سرور لینوکس، باید لایسنس آن خریداری شود. الان هم با در نظر گرفتن قیمت ارز، قیمت آن حتی تا ۳۰ هزار تومان ماهیانه هم رسیده است! قیمتی که خرید آن را برای خیلی ها دشوار کرده است. اما هنوز راه کار خوبی در این میان یافت می شود. این راه کار چیزی نیست جز لایسنس اشتراکی دایرکت ادمین .

لایسنس اشتراکی دایرکت ادمین

لایسنس اشتراکی دایرکت ادمین

چرا لایسنس اشتراکی؟

اینکه چرا باید از لایسنس اشتراکی استفاده کنید، موارد زیر تصمیم شما را به یقین تبدیل خواهند کرد.

  • لایسنس اشتراکی بسیار ارزان تر تمام می شود.
  • قابلیت آپدیت از سرورهای اصلی دایرکت ادمین فراهم است.
  • تمامی امکانات دایرکت ادمین با لایسنس اورجینال را دارد.
  • امکان تحریم و بسته شدن IP لایسنس وجود ندارد.
  • امکان فعال سازی آنی را دارد.

با توجه به همین چند مورد مزیتی که خدمت شما عرض شد، کسانی که ارزش این موارد را می دانند، اندکی تعلل نخواهند کرد‍!

لایسنس اشتراکی چطور کار می کند؟

لایسنس های اشتراکی که ما به شما معرفی می کنیم، به این صورت کار می کنند؛ اول که باید بدانید تمامی فایل ها و بسته ها از سرورهای اصلی دایرکت ادمین دریافت می شوند و هیچ گونه دستکاری روی هیچ قسمت از دایرکت ادمین صورت نمی گیرد. تنها بخش بررسی لایسنس دایرکت ادمین است که کمی تغییر در آن داده شده تا درخواست ها به سرورهای لایسنس دایرکت ادمین داده نشود! بلکه به سرورهای واسط داده شده و بعد از اعتبار سنجی (که درست هم انجام می شود) حالا عملی که دایرکت ادمین باید انجام دهد، به درستی عمل می کند.

پس لایسنس های اشتراکی تنها در بخش بررسی اعتبار لایسنس دارای تغییراتی شدند که درخواست ها به سرورهای اصلی دایرکت ادمین ارسال نشوند. بلکه به سرورهای واسط ارسال می شوند.

برای سفارش لایسنس اشتراکی دایرکت ادمین باید چه کار کرد؟

برای سفارش لایسنس اشتراکی دایرکت ادمین باید به صفحه خرید لایسنس های اشتراکی رفته و لایسنس دایرکت ادمین را سفارش دهید. قیمتی که برای این لایسسن در نظر گرفته شده تنها ماهیانه ۸ هزار تومان است که از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

نکته جالب اینجاست که این لایسنس ها روی سرورهای آماده یا خام قابلیت نصب دارند و هر زمان هم که خواسته باشید قادرید آنها را به صورت کامل از روی سرور خود حذف نمایید.

دیدگاه تان را ارسال کنید.

لطفاً از درج نظرات خارج از موضوع این صفحه خودداری کنید!