هاست لینوکس پرسرعت سی پنل

چگونه هاست رایگان بگیریم ؟

پیدا کردن یک هاست رایگان که کیفیت مطلوبی هم داشته باشد، کار آسانی نیست. هاست های رایگان زیادند. اگر در گوگل جستجو کنید، چه به انگلیسی و چه به فارسی، حتماً با موارد متعددی روبرو خواهید شد که اگر فقط خواسته باشید چندتا از آنها را امتحان کنید، حتماً زمان زیادی از شما خواهند گرفت! پس باید مستقیم به سراغ آن هاستی رفت که دقیقاً همانی است که باید باشد.

چگونه هاست رایگان بگیریم

چگونه هاست رایگان بگیریم ؟

البته این نکته را همیشه باید دانست که هیچ هاست رایگانی نیست که با هاست های پولی برابری کند! هاست های رایگان حتماً یک کمبودی دارند. ولی در هاستی که شما انتخاب می کنید این کمبود نباید روی کیفیت سایت اثر بگذارد. مثلاً اگر پهنای باند سایت هاست کم باشد یا فضایی که داده می شود محدودتر باشد، باز هم می توان سایت را بدون مشکل بالا آورد.

اما اگر مدام قطع می شود و سرعت باز شدن صفحات روی آن به دلیل بالا بودن Load روی سرور زیاد است، این را بدانید که تمامی زحمت های شما را بر باد خواهد داد. در این رابطه فقط کافی است این را بدانید که موتورهای جستجو مثل گوگل، کاملاً متوجه این کاستی ها خواهند شد و رتبۀ سایت شما را به شدت کاهش می دهند.

یافتن هاست رایگان

همانطور که گفته شد، برای پیدا کردن هاست رایگان، چه در بین سایت های ایرانی و چه سایت های خارجی کافی است عبارت “هاست رایگان” یا “Free host” را در گوگل جستجو کنید. نتیجه های زیادی بر خواهد گشت. در بین سرویس های ایرانی، باید گفت تقریباً هیچ کدام از نظر کیفیت حرفی برای گفتن ندارند. عیب هایی در هر کدام دیده شده که خیلی از شماها آنها را تجربه کردید. مثلاً گفته می شود که کنترل پنل سی پنل است. در صورتی که اصلاً چنین نیست و از کنترل پنل های درجه سوم و رایگان استفاده می شود.

هاست رایگان وبنولوگ

وبنولوگ یکی از سایت های ارائه دهندۀ فضای میزبانی است که یکی از سرویس های آن هاست رایگان است. این هاست از نظر کیفیت دقیقاً همان هاستی است که به دیگر مشتریان که مبلغی را پرداخت کرده اند، داده شده است. کنترل پنل واقعی cPanel، هاست با کیفیت لینوکس و دسترسی به تمامی امکانات از جمله این موارد است.

تنها محدودیت این هاست حجم فایلی است که میزبانی می توان کرد که ۵۰ مگابایت می باشد. اگر خواسته باشید از صفر یک سایت راه اندازی کنید و بعداً رشدش را ببینید، حتماً هاست رایگان وبنولوگ مورد مناسبی است. چرا که کیفیت عالی دارد و این مقدار فضا هم برای یک سایت تازه ساز کافی است. حالا در آینده اگر سایت به درآمد رسید یا نیاز به ارتقاء یا جابجایی داشتید، دست شما برای انجام هر کاری باز است.

برای سفارش هاست رایگان باید یک دامنه هم داشته باشید. دامنه همان نشانی اینترنتی سایت شماست. مثلاً webnology.ir یک دامنه اینترنتی است. در اولین مرحله باید این دامنه را مشخص کنید. که اگر از قبل ثبت شده است، می توانید آن را وارد کنید. یا اگر می خواهید با مبلغ کم یک دامنه برای خود ثبت کنید این کار را انجام دهید.

برای ثبت سفارش هاست رایگان باید به صفحه سفارش هاست رایگان لینوکس مراجعه نمایید.

دقت داشته باشید که فعال شدن هاست رایگان نیاز به تایید دستی کارشناسان وبنولوگ دارد. اطلاعات شما هم باید در ناحیه کاربری سایت کامل باشد. بعد از تحویل هاست رایگان لینوکس، ایمیلی حاوی اطلاعات ورود به کنترل پنل cPanel برای شما ارسال خواهد شد که پس از آن قادرید سایت خود را روی هاست بارگذاری نمایید.

دیدگاه تان را ارسال کنید.

لطفاً از درج نظرات خارج از موضوع این صفحه خودداری کنید!