هاست لینوکس پرسرعت سی پنل

نصب سی پنل روی سرور ایران

اگر خواسته باشید سی پنل را روی سرورهای ایران نصب کنید، با کمی مشکل مواجه خواهید شد! اول از همه اینکه خود شرکت سی پنل ایران را تحریم کرده و از روش‌های قانونی قادر به نصب این کنترل پنل روی سرورهایی که دارای IP ایران هستند نیستید. از طرف دیگر، حتی اگر هم بتوانید آن را روی یک سرور ایران هم نصب کنید، باز با مشکل بعدی که همانا تحریم MySQL هست مواجه خواهید شد! یعنی احتمالاً در طی مراحل نصب، هنگامی که به نصب MySQL می‌رسد، خطا داده و نصب کل WHM / cPanel با شکست روبرو می‌شود!

نصب سی پنل روی سرور ایران
نصب سی پنل روی سرور ایران

راه حل نصب سی پنل روی سرور ایران

با این توضیحات به نظر شما آیا هنوز برای نصب سی پنل روی سرور ایران راه حلی وجود دارد؟ پاسخ به این سوال مثبت است! بهترین و معتبرترین راه حلی که می‌توان از آن برای نصب سی پنل روی سرور ایران استفاده کرد، استفاده از لایسنس‌های ارزان قیمت وبنولوگ است.

این لایسنس‌ها به صورت روت شده هستند و به نوعی با عنوان لایسنس اشتراکی هم شناخته می‌شوند. با خرید این لایسنس‌ها به راحتی با دستوراتی که به شما داده می‌شوند، می‌توانید حتی سی پنل را روی یک سرور ایرانی نصب کنید. بدون اینکه نگران تحریم شدن یا مسدود شدن آی‌پی خود باشید.

فقط به این موضوع دقت کافی داشته باشید که بعد از تهیه لایسنس، ایمیل فعال سازی را با دقت مطالعه نمایید. نیاز است که یک سری کارهای الزامی روی سرورهای ایران انجام گیرد.

امکان به روز رسانی سی پنل

مهم ترین مزیت این لایسنس‌ها این است که امکان به روز رسانی از خودِ سرورهای اصلی سی پنل را هم دارند! این یکی از مهم‌ترین مواردی است که در هنگام نصب سی پنل یا هر کنترل پنل دیگری روی سرور باید به آن دقت داشته باشید. چرا که اگر شما نتوانید از آخرین نسخهٔ سی پنل روی سرور خود استفاده کنید، این بدان معنی است که شما از آخرین وصله‌های امنیتی و امکانات بهبود یافتهٔ سی پنل قادر به استفاده نیستید. پس حتی اگر هم سی پنل را بدون هیچ زحمتی روی سرور ایران نصب کنید، ولی قابلیت آپدیت نداشته باشد، این نصب هیچ ارزشی ندارد.

طریقه عمل سی پنل ارزان قیمت

این سی پنل با یک سی پنل اورجینال هیچ تفاوتی ندارد. بلکه فقط در سیستم لایسنس آن تغییراتی داده شده که شرکت سی پنل قادر به شناسایی آن سرور نیست و شما حتی قادرید از دامنه‌های IR به راحتی روی آن سرور استفاده کنید.

از نظر امنیتی این لایسنس‌ها تضمین شده هستند و همینک صدها سرور ایرانی و خارجی در حال استفاده از این نوع لایسنس اند. کیفیت آنها اثبات شده و برای کاهش هزینه‌ها و دور زدن تحریم‌های آمریکا یک راهکار کاملاً عملی تلقی می‌گردد.

تهیه لایسنس

برای تهیه لایسنس ارزان قیمت سی پنل کافی است به صفحه ثبت سفارش لایسنس در سایت وبنولوگ رفته و بسته به نوع سرور خود یکی از محصولات را انتخاب کنید. دقت کنید که در کنار لایسنس سی پنل، دیگر محصولات هم بنابر نیاز شما وجود دارند. می‌توانید از آنها هم استفاده نمایید.

دیدگاه تان را ارسال کنید.

لطفاً از درج نظرات خارج از موضوع این صفحه خودداری کنید!