هاست لینوکس پرسرعت سی پنل

آموزش تنظیم ساعت در WHMCS + ویدیو

تنظیم ساعت در WHMCS بسیار مهم است. تا حدی که ممکن است مثلاً سرویسی توسط مشتری صورت حسابش پرداخت شده باشد. اما به دلیل تنظیم نبودن ساعت، بررسی مدیران سایت نشان دهد که پرداختی برای آن سرویس ثبت نشده باشد! رخ دادن هر واقعه در WHMCS به همراه ثبت زمان دقیق آن انجام می‌گیرد. بنابراین لازم است تا ساعت WHMCS را تنظیم کنیم. البته این بدان معنا نیست که در ابتدا این زمان دقیق نیست. خیر. بلکه ممکن است روی یک زمان محلی دیگر تنظیم شده باشد که زمان فعلی کشور اقامت شما را نشان ندهد!

اوقاتی که وارد ناحیه مدیریت سایت هستید، در بالا سمت راست صفحه همواره تاریخ و زمان سامانه را نشان می‌دهد. این امر خبر از اهمیت زمان دقیق در فروشگاه را می‌رساند، که حتماً باید زمان محلی شما را به درستی نشان دهد. معمولاً بعد از نصب، زمان محلی UTC روی WHMCS تنظیم شده است. ولی لازم است طبق آموزشی که در این صفحه خدمت شما تقدیم شده، عمل کرده و زمان محلی خودتان را روی این اسکریپت تنظیم نمایید.

برای تنظیم ساعت WHMCS شما از روش‌های مختلفی می‌توانید اقدام کنید. ولی در اولین گام باید بدانید که در چه سطوحی تنظیم ساعت، می‌تواند روی ساعت WHMCS تاثیرگذار باشد. مثلا ساعت سرور اولین سطح است. بعد از آن تنظیمات ساعت در سند پیکربندی PHP و وبسرور مورد بعدی است. در آ‌خر هم زمان محلی خود اسکریپت WHMCS است که تعیین کنندهٔ زمان قطعی سایت شماست.

با این توضیحات ما استفاده از سطح برنامهٔ کاربردی WHMCS و ویرایش سند پیکربندی آن را برای تنظیم ساعت در WHMCSبه شما پیشنهاد می‌کنیم. تنها کافی است سند configuration.php را که در مسیر خانگی جایی که WHMCS نصب شده را باز کنید و یک تابع درون آن قرار دهید و مقدار آن را باب میل خود تنظیم نمایید. در فیلمی که در ادامه آمده است، این بحث کاملاً باز شده است. آن را تماشا نمایید.

دیدگاه تان را ارسال کنید.

لطفاً از درج نظرات خارج از موضوع این صفحه خودداری کنید!