هاست لینوکس پرسرعت سی پنل

WP Emoji One افزونه شکلک در وردپرس

همیشه تصاویر در انتقال پیام، سریعتر از متن عمل می‌کنند. به همین دلیل محتوایی که در سایت یا وبلاگ خود تولید می‌کنید، هر چه قدر هم که پر مغز باشد، اما تصویر نداشته باشد، ناقص است! به همین دلیل است که وبگردها معمولاً به دنبال آموزش‌های تصویری هستند. در این مطلب با WP Emoji One افزونه شکلک در وردپرس آشنا خواهید شد.

WP Emoji One افزونه شکلک در وردپرس

WP Emoji One افزونه شکلک در وردپرس

افزونۀ WP Emoji One به شما این امکان را می‌دهد تا در هر کجایی از متن‌تان که خواستید از ۸۴۰ شکلکی که در خود پوشۀ افزونه وجود دارد، استفاده کنید. وقتی از شکلک‌ها در نوشتۀ خود استفاده می‌کنید، خواننده با خواندن هر قسمت از متن شما، آن حسی را که باید به دست می‌آورد. علاوه بر اینکه، نوشتۀ شما جذاب‌تر می‌شود و باعث می‌گردد خواننده تا انتهای متن شما را بخواند.

پس از نصب افزونه WP Emoji One وردپرس، تمامی شکلک هایی که استفاده می‌کنید، تماماً روی هاست شما وجود دارند و از هیچ منبع خارجی استفاده نمی‌کند.

استفاده از افزونه WP Emoji One به سادگی نصب و سپس فعال سازی آن است. تنظیمات بسیار مختصری در بخش تنظیمات پیشخوان وردپرس وجود دارد که شامل نمایش دکمۀ افزودن شکلک در سطر اول یا دیگر سطرهای بخش ویرایش نوشتۀ وردپرس است.

برای گذاشتن شکلک در نوشتۀ سایت وردپرس، باید روی WP Emoji One کلیک کنید و از پنجرۀ باز شده یکی از سربرگ‌ها را انتخاب کرده و روی شکلک مورد نظر خود کلیک کنید.

افزودن شکلک از wp emoji one

افزودن شکلک از wp emoji one

یکی از امکانات جالب این افزونه، انتخاب اندازۀ تصویر شکلک است که قبل از کلیک روی شکلک، باید از طریق فهرست کشویی Size یک اندازه را انتخاب نمایید.

این بود معرفی افزونۀ WP Emoji One افزونه شکلک در وردپرس که کار گذاشتن اَشکال زیبا را برای شما ساده می‌کرد.

دیدگاه تان را ارسال کنید.

لطفاً از درج نظرات خارج از موضوع این صفحه خودداری کنید!