هاست لینوکس پرسرعت سی پنل

آموزش حرفه ای کانفیگ سرور cPanel / WHM

آیا شما هم به دنبال آموزش حرفه ای کانفیگ و پیکربندی سرور cPanel/WHM هستید؟ اگر زیاد دنبال یک چنین آموزشی گشته باشید، مطمئناً متوجه این موضوع شدید که آموزش کامل و جامعی حداقل به زبان فارسی در این زمینه وجود ندارد. اگر هم آموزشی تولید شده، سعی شده فقط به برخی از تنظیمات اولیهٔ این کنترل پنل پرداخته شود و وارد دیگر مباحث بسیار مهم و ریز این کنترل پنل نمی‌شود. به همین دلیل امروز یک بستهٔ ویدیویی را به شما همراهان سایت وبنولوژی معرفی می‌کنیم که هر آنچه شما برای پیکربندی و استفاده از سرور سی پنل نیاز دارید، به شما آموزش می‌دهد. کیفیت این بسته تضمین شده است.

آموزش حرفه ای کانفیگ سرور cPanel / WHM

با توجه به پیشرفت کسب و کارهای مختلف در عرصهٔ فضای مجازی، ممکن است شما هم تصمیم به حضور در این عرصه گرفته باشید. حالا چه به صورت راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی خودتان برای فروش محصولات خودتان. یا راه‌اندازی یک سرور وب برای فروش فضای میزبانی به افرادی که قصد راه‌اندازی سایت‌های خودشان را دارند. در هر صورت شما به یک سرور نیاز دارید که روی آن هم یک کنترل پنل نصب شده باشد.

معمولاً مدیران سرور کنترل پنل سی پنل را برای نصب انتخاب می‌کنند. چرا که هم کار کردن با آن راحت‌تر است و هم مشتریان از این کنترل پنل رضایت بیشتری دارند. آن هم به دلیل امکانات بیشتری که دارد. اما مشکل اینجاست که اگر تا به حال با این کنترل پنل کار نکرده باشید، قطعاً به مشکل بر خواهید خورد! تا جایی که شاید از انجام این کار پشیمان شوید. بنابراین ابتدا باید هزینه کرد و زمان گذاشت تا به طور کامل با کنترل پنل cPanel/WHM آشنا شوید.

پایهٔ اصلی انجام این کار این است که ابتدا لینوکس و شبکه را بیاموزید. که اینها خودشان دنیایی دارند! پس از آن به سراغ مستندات cPanel رفته و آنها را دنبال کنید تا ببینید که این کنترل پنل از چه قسمت‌های تشکیل شده است. این روال طبیعی یاد گرفتن نرم افزار cPanel/WHM است. اما ما به شما یک روش دیگر را توصیه می‌کنیم که کار شما را به شدت راحت می‌کند.

در این روش، شما یک بستهٔ آموزش ویدیویی به زبان فارسی و در محیط خود نرم افزار cPanel/WHM در یک محیط کاملاً واقعی تهیه می‌کنید و تک تک قسمت‌های آن را تماشا می‌کنید. اگر با این بسته پیش بروید، از همان قسمت اول با مبانی اولیهٔ کار آشنا خواهید شد و پس از آن گام به گام پیش خواهید رفت تا آنجا که با تمامی بخش‌های WHM بتوانید به صورت یک حرفه‌ای کار کنید.

این بسته شامل ۱۲۵ قسمت ویدیوی آموزشی است که در مجموع چیزی حدود ۲۵ ساعت آموزش خواهد شد. مدرس این دوره جمال روح‌بخش است حتماً بسته فیلم‌های آموزشی دیگر این مدرس را حتی در همین سایت وبنولوژی مشاهده کردید. اما برای اینکه بهتر بتوانید با کیفیت این دوره آشنا شوید، حتماً ویدیوی معرفی محصول را مشاهده کنید. پس از آن هم حتماً فهرست ویدیوهای این دوره را ببینید.

ویژگی‌های بسته کانفیگ سرور cPanel / WHM

  • ناشر : ویدیوهای جمال
  • تعداد ویدیوها : ۱۲۵ قسمت
  • مدت زمان کل ویدیوها : ۲۵ ساعت و ۱۶ دقیقه
  • سبک آموزش : ویدیویی درون محیط نرم افزار
  • زبان آموزش : فارسی
  • پسوند ویدیوها : MP4
  • حجم کل ویدیوها: ۴.۴۷ GB
  • تعداد فایل‌ها : ۸ عدد به صورت فشرده شده (RAR)
  • حجم کل فایل‌های فشرده: ۳.۵۳ GB

برای مشاهدهٔ فهرست کامل فیلم‌ها به صفحهٔ زیر مراجعه کنید:

خلاصه اینکه اگر علاقه مند به آموزش حرفه ای کانفیگ سرور cPanel / WHM هستید، پیشنهاد می‌شود این فرصت استثنایی را از دست ندهید. چرا که با توجه به کیفیت آن، قیمت اصلی این بسته میلیونی است. اما با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی فعلی، سعی شده در تعیین قیمت کمی محتاطانه عمل شود.

دیدگاه تان را ارسال کنید.

لطفاً از درج نظرات خارج از موضوع این صفحه خودداری کنید!