هاست لینوکس پرسرعت سی پنل

لایسنس WHM Reseller

یکی از نرم افزارهایی که در صنعت هاستینگ نقش بسیار مهمی دارد، نرم افزار WHM Reseller است. این نرم افزار روی کنترل پنل cPanel/WHM نصب می‌شود، به همین علت می‌توان آن را یک افزونه برای این کنترل پنل دانست. این افزونه امکان واگذاری و فروش حساب نمایندگی یا ریسلر را با دسترسی‌های بیشتر به مدیر سرور می‌دهد. به طوری که هر نماینده خود قادر است نمایندگان دیگری را تحت نظارت خود ایجاد کند.

لایسنس WHM Reseller

برای نصب افزونهٔ WHM Reseller نیاز به لایسنس خواهید داشت. لایسنسی که با نصب آن روی سرور امکان استفاده از تمامی امکانات این افزونه روی سرورتان فعال خواهد شد. با توجه به قیمت بالای ارز، خرید لایسنس اورجینال، نه تنها برای این نرم افزار، بلکه برای هیچ نرم افزار دیگری مقرون به صرفه نیست. پس بهترین کار این است که از لایسنس‌های روت شده یا اشتراکی WHM Reseller استفاده کنید و از امکانات کامل این افزونه روی سرور سی پنل خود استفاده نمایید.

برای مشاهدهٔ فهرست تمامی لایسنس های اشتراکی می‌توانید به صفحهٔ لیست لایسنس ها مراجعه کنید. همچنین برای سفارش مستقیم، روی این لینک کلیک کرده و آی پی سرور خود را وارد کنید و دیگر مراحل کار را دنبال نمایید.

اما برای آموزش کار با WHM Reseller در آینده سعی خواهیم کرد تا مقالات و فیلم‌های آموزشی این نرم افزار را تولید کنیم و روی سایت وبنولوژی برای شما دوستان منتشر کنیم. پس آخرین آموزش‌های سایت را دنبال نمایید. فقط در اینجا تا همین حد بدانید که برای نصب این نرم افزار باید دستور ریشه یا root به سرور داشته باشید. یعنی مدیر اصلی سرور cPanel باشید.

دیدگاه تان را ارسال کنید.

لطفاً از درج نظرات خارج از موضوع این صفحه خودداری کنید!