هاست لینوکس پرسرعت سی پنل

فیلم معرفی WHMCS

قبلا در مقاله‌ای تحت عنوان WHMCS چیست راجع به این اسکریپت توضیحاتی را ارائه کردیم. اما در ادامهٔ آن مقاله، بهتر است این فیلم آموزشی را هم تماشا کنید که اگر همچنان سوالی در ذهن‌تان راجع به WHMCS و کاربرد آن وجود داشته باشد، با تماشای این فیلم به آنها هم پاسخ داده خواهد شد.

WHMCS به طور کلی از دو بخش عمده تشکیل شده است. یکی بخش مدیریت که مدیر اصلی و کارمندان می‌توانند هر کدام وارد حساب خود شوند. یکی هم بخش ناحیه کاربری که مختص مشتریان است و کسانی که در سایت به عنوان مشتری ثبت نام می‌کنند، باید وارد ناحیه کاربری خودشان شده تا سرویس‌ها و محصولات خود را مدیریت کنند.

شما به عنوان مدیر سایت، یا کسی که WHMCS را نصب می‌کنید، بیشتر باید یاد بگیرید که چطور با یخش مدیریت آن کار کنید. یعنی چطور تنظیمات اولیه و حرفه‌ای را انجام دهید. چطور محصولات را به سایت اضافه کنید. پس از آن چطور مشتریان، محصولات آنها و صورت حساب‌های‌شان را کنترل و تنظیم کنید. البته خود WHMCS بیشتر کارها را به صورت خودکار خودش انجام می‌دهد. به شرطی که تنظیمات اولیه و حرفه‌ای از جانب شما به صورت کامل انجام شده باشد.

حال وقت آن است که روی ویدیوی زیر کلیک کرده و به همراه فیلم، مستقیم وارد بخش مدیریت شده و با قسمت‌های مختلف آن آشنا شوید. این بهترین نوع معرفی اسکریپت WHMCS است.

بد نیست بدانید که، آموزش کامل این اسکریپت تحت عنوان آموزش جامع WHMCS برای راه اندازی هاستینگ منتشر شده که اگر خواسته باشید تبدیل به یک استاد WHMCS شوید، تهیهٔ این بسته برای شما حتماً ضروری است!

دیدگاه تان را ارسال کنید.

لطفاً از درج نظرات خارج از موضوع این صفحه خودداری کنید!