هاست لینوکس پرسرعت سی پنل

خرید سرور اوبونتو ارزان

از جمله توزیع‌های لینوکسی که می‌توان روی سرور مجازی نصب کرد، توزیع اوبونتو است. اوبونتویی که باید روی سرور نصب شود، Ubuntu Server است. معمولاً زمانی که قصد خرید سرور مجازی را دارید، گزینه‌هایی را برای انتخاب نوع سیستم عامل در اختیار شما قرار می‌دهند. اگر در بین آنها موردی با نام Ubuntu وجود داشت می‌توانید آن را انتخاب کنید. در غیر این صورت حتماً از فروشنده راجع به این موضوع سوال فرمایید. از طرف دیگر سعی کنید منابع سخت افزاری سروری که خریداری می‌کنید، از آن چیزی که به عنوان حداقل‌های سخت افزاری اوبونتو از آنها نام برده می‌شود، بیشتر باشد. مثلاً برای RAM مقدار ۱ گیگ به عنوان حداقل در نظر گرفته شده است. ولی شما برای بهبود سرعت کار سرور حتماً از RAM بیشتر از ۲ گیگ استفاده کنید.

خرید سرور اوبونتو ارزان

از نظر موقعیت مکانی هم باید سروری را خریداری کنید که به کاربران آن نزدیک‌تر باشد. البته باز هم این موضوع بستگی کامل به سیاست کاری شما دارد. سرورهای ایران از نظر سرعت برای کسانی که در ایران هستند، خیلی مناسب هستند. البته سرورهای ایران با کیفیت پایین هم وجود دارند که حتی ممکن است از نظر قیمت اغواکننده باشند! هیچ وقت یک چنین خریدی را انجام ندهید. از فروشندگان معتبر خرید کنید.

از نظر قیمت هم فقط این را بدانید که اگر قصد خرید یک سرور ارزان را دارید، به کیفیت سرور هم دقت داشته باشید. سرورهای خیلی ارزان که شاید فروشندهٔ آن هم ادعاهای عجیب و غریبی هم داشته باشد، ممکن است صدماتی هم به کسب و کار شما وارد کند. مثلاً شما یک سرور مجازی برای میزبانی سایت‌های خود تهیه می‌کنید. اما به دلیل کم بودن کیفیت آن، سایت‌های شما با قطعی‌های زیادی مواجه خواهد شد و نتیجهٔ آن از بین رفتن کسب و کار شماست!

برای بررسی سرورهای مجازی اقتصادی لینوکس که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم، می‌توانید روی دکمهٔ زیر کلیک کنید. تحویل سرورها فوری است و تمام شرایطی که خدمت شما عرض شد، در آنها رعایت شده است.

پس از تحویل سرور مجازی اوبونتوی خود، قادرید از آموزش‌های ما برای پیکربندی و نصب سرویس‌های مورد نیاز استفاده کنید و آن را آماده سازی نمایید.

دیدگاه تان را ارسال کنید.

لطفاً از درج نظرات خارج از موضوع این صفحه خودداری کنید!